Nesten 20 all-idrettsløpere i sving på Brekkåsen i kveld
Postet av Melhus Orientering den 15. Mai 2024
Melhus all-idrett kom med neste 20 løpere på Brekkåsen i kveld.
Løperne ble fordelt på 5 instruktører som ledsaget de rundt fire korte runder på 3-400 meter hver. De gikk rundt og litt utenom Brekkåsen skole. Etter å ha fått innføring i kart og løyper i disse korte løypene, ble det full fart i Råtassløypa som var dobbelt så lang og her ble det brukt løperbrikker som tok tida på strekkene mellom postene og sluttida. Utskifta fra denne tidtakinga er alltid interessant lesing.
Samtidig med at all-idrettsløperne hadde nok med postene rundt skolen, hadde Atle lagt ut løyper i Hollumsåsen for de ordinære medlemmene.
Og ikke nok med det: Flere av våre rekrutter deltok på Freidig sitt ungdomsløp i kveld under ledsagelse av Kristin.
Det var det første av 3 løp i Rekruttcupen/Finn Fram Dagene som vi legger opp til nå i vår. Neste gang skal vi delta i et ordentlig o-løp sammen med o-lag fra Gauldalen og Orkdalen.
Siste fra Melhus Orientering

Fartsfylt og morsomt på Åsvang/Dragvoll
01.05.2025

Godt oppmøte i kveldens trening fra Rye
23.04.2025

STOK-trening april
20.04.2025

Fint å få mose under o-skoen!
02.04.2025

Stor variasjon i kveldens trening
26.03.2025