Yrende liv av natt-o-løpere ved Tambartun i kveld
Postet av Melhus Idrettslag den 11. nov 2020

Tre lokalkjente rekrutter fra nabolaget på Tambartun, fra v. Maren Holm Klemmetsvoll, Solveig Arntzen Mellingsæter og Emina Vikeland Berntsen debuterte i fin stil med nybegynnerløypa, ledsaget av Øyvind Mellingsæter.
Disse var ikke de eneste i kveldens løp rundt og skogsområdet sør for Tambartun. Godt over 30 sprang i alle himmelretninger i de fire løypene Stein Ivar bød på. Mange tok flere av disse i rekkefølge - slikt blir det kilometer av! Løpere kom ikke bare fra Melhus. Leik og Trolllelg/Buvik var representert.
Her kommer noen knips fra nattløpet:
![]() Atle etter første runde. | ![]() Ingrid P og Ingrid T ved målposten. |
![]() | ![]() |
Resultater finner du på Brikkesys.
Til slutt kom 9 til styrketrening på Høyeggen:
![]() | ![]() |
Stein Ivar la opp til stasjonære øvelser på egen matte og en sittestol til ulike øvelser. Til slutt ble det en nødvendig uttøying - som her hvor ryggen får seg en strekk.
En gløtt på langtidsvarslet kan tyde på at vi kan få enda en fantastisk kveld i skogen med hodelykt, kart og kompass til uka.
Siste fra Melhus Idrettslag
Melhus tilbake på tronen i OG-karusellen
27.08.2026
Kretsmesterskap fra Trehjørningen lørdag
26.08.2026
Melhus`lag D180 i Midtnorsk mesterskap i dag
23.08.2026
OG-stafetten fra Langmyra onsdag!!
23.08.2026
Leik mobiliserte kraftig på hjemmebane
19.08.2026





